Úspěchy žáků hudebního oboru

Žáci hudebního oboru ZUŠ Vlašim se zúčastnili soutěže ZUŠ, kterou vyhlašuje MŠMT.
Klarinetové kvarteto pod vedením Ondřeje Boháčka ve složení Michelle Spring, Veronika Rumlová, Tomáš Vošický, Jan Blahout získalo 2. cenu v krajském kole soutěže v Nymburku.
Eliška Škarydová ze třídy Jiřího Neužila obsadila 1. místo v ústředním kole ve Zlíně ve hře na akordeon.

Žáci se dále účastní i soutěží, které vypisují různé jiné organizace.
V soutěži Středočeské PIANOFORTE v Říčanech získala 3. cenu ve II. kategorii Anna Dvořáková ze třídy učitelky Natali Sovy.
Na Mezinárodních akordeonových dnech v Praze získala zlaté pásmo Eliška Škarydová.
Pěveckou soutěž Větrnická notička v Čelákovicích úspěšně reprezentovaly Terezie Matušková a Rozálie Klímová ze třídy Petry Vackové.
Všem gratulujeme za reprezentaci naší ZUŠ.

Luboš Průša, ředitel školy